Sprzęgła bezpieczeństwa KBK

Sprzęgła mieszkowe, sprzęgła kłowe elastomerowe, sprzęgła przeciążeniowe, sprzęgła dystansowe, sprzęgła magnetyczne, sprzęgła kardanowe. Wykonania nierdzewne, niklowane, aluminiowe. Pierścienie zaciskowe, tuleje rozprężne. Sprzęgła firmy KBK Antriebstechnik.

Sprzęgła mieszkowe

Sprzęgła z mieszkiem metalowym do wszystkich zastosowań wymagających pozycjonowania o dużej dynamice ? zastosowanie w serwonapędach. Charakteryzują się całkowicie bezluzowym działaniem i dużą wytrzymałością na skręcanie. 

Sprzęgła kłowe

 Bezluzowe sprzęgła elastomerowe firmy KBK z różnymi rodzajami piast.  Sprzęgła kłowe to solidne rozwiązanie do zastosowań pozycjonujących, w których duże momenty obrotowe muszą być przenoszone w niewielkiej przestrzeni montażowej.

Sprzęgła przeciążeniowe

Przeciążeniowe sprzęgła bezpieczeństwa oparte są na zasadzie zaczepu kulowego i są całkowicie wolne od luzu ze względu na specyficzne ustawienie kul KBB jako korpusów blokujących.

Przeciążeniowe sprzęgła kłowe

Przeciążeniowe sprzęgła bezpieczeństwa oparte są na zasadzie zaczepu kulowego i są całkowicie wolne od luzu ze względu na specyficzne ustawienie kul KBB jako korpusów blokujących.

Przeciążeniowe sprzęgła mieszkowe

Przeciążeniowe sprzęgła mieszkowe oparte są na zasadzie zaczepu kulowego i są całkowicie wolne od luzu ze względu na specyficzne ustawienie kul KBB jako korpusów blokujących.

Sprzęgła dystansowe

Bezluzowe sprzęgła kłowe i mieszkowe połączone wałem mechanicznym do liniowej synchronizacji dwóch osi napędowych.

Sprzęgła magnetyczne

Do wyboru: sprzęgła z magnesem trwałym, które ?szarpią? w przypadku przeciążenia, lub sprzęgła z histerezą, które ślizgają się jak sprzęgło poślizgowe.

Pierścienie rozprężno-zaciskowe

Pierścienie zaciskowe, pierścienie rozprężne, tuleje zaciskowe, elementy mocujące niemieckiej firmy KBK Antriebstechnik

Sprzęgła Kardana

Nasze złącza Cardana oparte są na przegubie Cardana. Precyzyjna koordynacja sworzni i tulei zmniejsza luz sprzęgła do minimum, a tym samym umożliwia zastosowanie pozycjonowania