Praca

DEMERO Spółka jawna, dystrybutor precyzyjnej techniki napędowej europejskich producentów z 20-letnim doświadczeniem, z siedzibą we Wrocławiu, prowadzący również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS.TECHNICZNO-HANDLOWYCH

OBOWIĄZKI PRZYSZŁEGO PRACOWNIKA:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie techniki napędowej i systemów sterowania
  • dobór napędów mechanicznych,
  • rozwiązywanie zadań aplikacyjnych,
  • projektowanie i oferowanie rozwiązań napędowych
  • współpraca z producentami oferowanych urządzeń
  • prowadzenie szkoleń
  • programowanie, serwisowanie i diagnostyka napędów i sterowania
  • projektowanie szaf elektrycznych
  • planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów
  • uczestnictwo w imprezach targowych oraz wizyty u Klientów w kraju i za granicą

SPOSÓB ZATRUDNIENIA:

  • pełny etat
  • umowa o pracę

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOWI:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki elektryki, elektroniki, mechatroniki)
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki, energetyki, elektroenergetyki, miernictwa elektrycznego
  • mile widziana umiejętność projektowania i doboru napędów mechanicznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa znajomość programowania PLC
  • podstawowa znajomość schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera, obsługi programów MS Office
  • komunikatywność, dyspozycyjność, operatywność, zaangażowanie
  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez partnerów zagranicznych
  • Praca w niewielkim zespole
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Samodzielną organizację stanowiska pracy
  • Możliwość odbycia praktyk na tym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze
  • Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje)
  • Ogólnofirmowe spotkania integracyjne
  • Miejsce parkingowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem na adres e-mail: biuro@demero.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DEMERO Spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest DEMERO Sp.j. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Graniczna 145. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie znajdziecie również na pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-specjalistka-ds-techniczno-handlowych-automatyka-przemyslowa-wroclaw-graniczna-145,oferta,1003031365?s=5808cd71&searchId=MTcwMjM4NDI1MTc5NC4zNzY=