Przekładnie z adapterem

Precyzyjne przekładnie planetarne, stożkowe, walcowe, płaskie, hipoidalne, ślimakowe, dwubiegowe, z adapterem i sprzęgłem dopasowanym do każdego silnika, z kołami zębatymi ATLANTA, z hamulcem w adapterze, ze standardowym i zredukowanym luzem.

Przekładnie STOBER

Precyzyjne przekładnie planetarne, walcowe, stożkowe ( osiowe i kątowe), ze standardowym i zredukowanym luzem obrotowym, ze sprzęgłem i kołnierzem przyłączeniowym dopasowanym do serwosilnika. Wykonania ATEX, higieniczne.

Przekładnie kątowe ATEK

Kątowe przekładnie stożkowe, planetarne, ślimakowe, wielowałowe, z moto adapterem dopasowanym do silnika elektrycznego, w obudowie aluminiowej, stalowej lub nierdzewnej. Wykonania specjalne: ATEX, higieniczne i inne.

Napędy zębatkowe

Modułowe listwy i koła zębate z precyzyjnymi przekładniami planetarnymi, stożkowymi firmy STOBER dopasowane do każdego serwosilnika.

Przekładnie z hamulcami

Precyzyjne przekładnie planetarne, walcowe, stożkowe firmy STOBER z hamulcami bezpieczeństwa w adapterze MB serwosilnika. Bezpieczne hamowanie w przypadku braku zasilania.

Przekładnie 2-biegowe

Precyzyjne przekładnie planetarne firmy STOBER dwu-biegowe, dwu-zmianowe z adapterem dopasowanym do każdego serwosilnika.

Przekładnie PLANETROLL

Ekonomiczne przekładnie planetarne PLANETDRIVE, przekładnie bezstopniowe, wariatory PLAROMASTER firmy Planetroll