Przekładnie z adapterem

Precyzyjne przekładnie planetarne, stożkowe, walcowe, płaskie, hipoidalne, ślimakowe, dwubiegowe, z adapterem i sprzęgłem dopasowanym do każdego silnika, z kołami zębatymi ATLANTA, z hamulcem w adapterze, ze standardowym i zredukowanym luzem.

Przekładnie STOBER

Precyzyjne przekładnie planetarne, walcowe, stożkowe ( osiowe i kątowe), ze standardowym i zredukowanym luzem obrotowym, ze sprzęgłem i kołnierzem przyłączeniowym dopasowanym pod serwomotory. Wykonania ATEX, higieniczne.

Przekładnie kątowe ATEK

Kątowe przekładnie stożkowe, planetarne, ślimakowe, wielowałowe, z moto adapterem dopasowanym do silnika elektrycznego, w obudowie aluminiowej, stalowej lub nierdzewnej. Wykonania specjalne: ATEX, higieniczne i inne.

Napędy zębatkowe

Precyzyjne przekładnie planetarne, stożkowe firmy STOBER z zabudowanymi modułowymi kołami zębatymi i listwami zębatymi firmy ATLANTA o skośnym uzębieniu.

Przekładnie z hamulcami

Precyzyjne przekładnie planetarne, walcowe, stożkowe firmy STOBER z hamulcami bezpieczeństwa w adapterze MB serwosilnika. Bezpieczne hamowanie w przypadku braku zasilania.

Przekładnie 2-biegowe

2 grupy wielkości przekładni planetarnych PS z podwójnym przełożeniem i = 1:1 i 4:1 lub 5,5:1. Max. moment obrotowy 400 – 2 200 Nm. Max. prędkość obrotowa 2 500 – 10 000 obr/min. Moc znamionowa 47 kW.

Przekładnie PLANETROLL

Ekonomiczne przekładnie planetarne PLANETDRIVE, przekładnie bezstopniowe, wariatory PLAROMASTER firmy Planetroll