Sprzęgła przeciążeniowe

Nasze sprzęgła zabezpieczające/przeciążeniowe działają na zasadzie blokady kulki i są całkowicie bezluzowe dzięki specyficznemu dla KBK rozmieszczeniu kulek jako elementu blokującego. Każde sprzęgło bezpieczeństwa jest regulowane i testowane na wymagany przez klienta moment zwalniający. Po pierwszej operacji moment zwalniający może być regulowany w sposób ciągły przez klienta. Sprzęgła bezpieczeństwa KBK są dostępne w czterech różnych trybach działania i licznych wersjach do napędów bezpośrednich i pośrednich. Oprócz naszego szerokiego standardowego asortymentu oferujemy również repliki już istniejących złączy zabezpieczających (np. znak towarowy GERWAH).

Sprzęgła przeciążeniowe CI

Sprzęgła przeciążeniowe CI

Bezluzowe sprzęgła bezpieczeństwa z wewnętrznym stożkiem zaciskowym, z łożyskami ślizgowymi. Zakres średnic wałów 6-50mm. Zakres momentów obrotowych 3-500Nm. Opcjonalnie niklowane chemicznie, nierdzewne.

czytaj dalej
Sprzęgła przeciążeniowe CA

Sprzęgła przeciążeniowe CA

Bezluzowe sprzęgła bezpieczeństwa z zewnętrznym stożkiem rozprężnym, z łożyskami ślizgowymi. Zakres średnic wałów 5-50mm. Zakres momentów obrotowych 3-500Nm. Opcjonalnie niklowane chemicznie, nierdzewne.

czytaj dalej