Falowniki wektorowe

Wektorowe przetwornice częstotliwości ze sterownikami ruchu „Motion Control”. Zintegrowane funkcje pozycjonowania, synchronizacji MASTER-SLAVE, elektryczne krzywki, regulacja prędkości, momentu, pozycji. Współpraca z enkoderami. Zintegrowane STO. Komunikacja Profinet, Ethercat, Profibus, Canopen, RS232.

Falowniki wektorowe INVEOR MP

Falowniki wektorowe INVEOR MP

Falowniki INVEOR MP to montowane na silnikach lub na ścianach wektorowe przetwornice częstotliwości w zakresie mocy 0,37 – 22kW. Przekonuje swoją innowacyjną techniką sterowania i obsługuje wszystkie warianty silników elektrycznych aż do klasy sprawności IE5. Idealne do pomp i wentylatorów przemysłowych.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe INVEOR

Falowniki wektorowe INVEOR

Falowniki Inveor M firmy Kostal bryzgo-szczelne i kurzo-szczelne w klasie ochrony IP65. Sterowniki elektrycznych silników asynchronicznych w zakresie mocy 0,37 – 22,0kW. Z możliwością montażu na ścianie lub na puszce elektrycznej silnika. Z potencjometrem. Opcjonalnie z komunikacją: canopen, profibus, ethercat, profinet, modbus, sercos, bluetooth. Z adapterem na każdą puszkę silnika elektrycznego lub z uchwytem na ściane.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FDS5000

Falowniki wektorowe FDS5000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FDS5000 ze sterownikiem ruchu w zakresie mocy od 0,27 do 7,5kW do sterowania elektrycznych silników asynchronicznych z enkoderami inkrementalnymi do pozycjonowania i synchronizacji napędów. Opcjonalnie z STO, EtherCAT, ProfiNET, Canopen.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FDS4000

Falowniki wektorowe FDS4000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FDS4000 w zakresie mocy od 0,37 do 22,0kW idealne do sterowania elektrycznymi silnikami asynchronicznymi z enkoderami inkrementalnymi HTL. Produkt archiwalny, dostępny przez serwis.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FAS4000

Falowniki wektorowe FAS4000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FAS5000 w zakresie mocy od 0,37 do 3,0kW idealne do sterowania elektrycznymi silnikami asynchronicznymi z enkoderami inkrementalnymi HTL. Produkt archiwalny, dostępny przez serwis.

czytaj dalej