Falowniki wektorowe

Wektorowe przetwornice częstotliwości ze sterownikami ruchu „Motion Control”. Zintegrowane funkcje pozycjonowania, synchronizacji MASTER-SLAVE, elektryczne krzywki, regulacja prędkości, momentu, pozycji. Współpraca z enkoderami. Zintegrowane STO. Komunikacja Profinet, Ethercat, Profibus, Canopen, RS232.

Falowniki wektorowe INVEOR MP IP65

Falowniki wektorowe INVEOR MP IP65

Falowniki INVEOR MP to montowane na silnikach wektorowe przetwornice częstotliwości w zakresie mocy 0,37 – 22kW. Przekonuje swoją innowacyjną techniką sterowania i obsługuje wszystkie warianty silników (reluktancyjny, silniki synchroniczne i asynchroniczne) aż do klasy sprawności IE5. Rozbudowane opcje…

czytaj dalej
Falowniki wektorowe INVEOR

Falowniki wektorowe INVEOR

Sterowniki silników w zakresie mocy 0,37 – 22,0kW. Bryzgoszczelne i kurzo szczelne, z możliwością montażu na ścianie lub na silnika. Z potencjometrem lub komunikacją: canopen, profibus, ethercat, profinet, modbus, sercos, bluetooth. Z adapterem na każdą puszkę elektryczną silnika: indukcyjnego…

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FDS5000

Falowniki wektorowe FDS5000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FDS5000 ze sterownikiem ruchu w zakresie mocy od 0,27 do 7,5kW do sterowania elektrycznych silników asynchronicznych z enkoderami inkrementalnymi do pozycjonowania i synchronizacji napędów. Opcjonalnie z STO, EtherCAT, ProfiNET, Canopen.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FDS4000

Falowniki wektorowe FDS4000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FDS4000 w zakresie mocy od 0,37 do 22,0kW idealne do sterowania elektrycznymi silnikami asynchronicznymi z enkoderami inkrementalnymi HTL. Produkt archiwalny, dostępny przez serwis.

czytaj dalej
Falowniki wektorowe FAS4000

Falowniki wektorowe FAS4000

Wektorowe przetwornice częstotliwości FAS5000 w zakresie mocy od 0,37 do 3,0kW idealne do sterowania elektrycznymi silnikami asynchronicznymi z enkoderami inkrementalnymi HTL. Produkt archiwalny, dostępny przez serwis.

czytaj dalej