Przeciążeniowe sprzęgło mieszkowe BKK

Przeciążeniowe sprzęgło mieszkowe BKK

Momenty obrotowe w zakresie 0,2 – 500 Nm. Średnice wałów w zakresie 29 – 129mm. Do łączenia 2 wałów za pomocą 2 piast zaciskowych.

PRZECIĄŻENIOWE SPRZĘGŁO BEZPIECZEŃSTWA Z METALOWYMI MIESZKAMI BKK FIRMY KBK

  • Zasprzęglanie jedno- lub wielo- pozycyjne
  • Opcjonalnie chemicznie niklowane lub komplet ze stali nierdzewnej
  • Opcjonalnie mieszek spawany laserowo
  • Zakres temperatur -30 ° C ~ 120 ° C

Każde sprzęgło przeciążeniowe jest ustawiane i testowane z żądanym przez klienta momentem zwalniającym w naszej fabryce! Po uruchomieniu moment wyzwalający może być ciągle regulowany przez klienta. Absolutnie precyzyjne, bez luzu, powtarzalne i niezawodne, wszystkie sprzęgła przeciążeniowe KBK są dostępne w czterech typach przełączania i różnych wersjach dla napędów bezpośrednich i pośrednich. Oprócz naszej szerokiej oferty standardowej oferujemy również replikę istniejących sprzęgieł przeciążeniowych (np. Wyprodukowanych przez GERWAH).

Te sprzęgła przeciążeniowe zabezpieczają każdy serwonapęd, w którym muszą być połączone dwa wałki, całkowicie wolne od luzu i bardzo precyzyjne dzięki metalowemu mieszkowi jako elementowi kompensacyjnemu. Nasz system modułowy tworzy tutaj wiele wariantów, aby skonfigurować idealnie dopasowane sprzęgło bezpieczeństwa do każdego zastosowania.

 

Katalogi

KBK-sicherheitskupplungskatalog_V12122019_en.pdf – Katalog przeciążeniowych sprzęgieł bezpieczeństwa w j.angielskim

kbk-b-kk_englisch.pdf – Strona katalogowa BKK w j. angielskim